Кошик
+380
99
173-55-82
+380
99
173-55-82
Відділ Продажу
+380
93
314-32-29
Андрій
+380
96
106-89-48
Андрій

Коркова підкладка

Коркова підкладка

У зв’язку з бюджетною вартістю ламінату будівельники вважають застосування коркової підкладки нераціональним підприємством. Мовляв, ціна 1м2 підлоги тоді збільшується в 1,5-2 рази, та ще й покриття прослужить набагато менше, ніж «підкладка» під нього. Згадаймо про те, що ми споруджуємо підлогу для себе. Подбаємо про своє здоров’я, адже прошарок не буде виділяти токсинів і збирати алергенів. Не забудемо про те, що ніхто не забороняє нам поверх відмінно збереглася технічної пробки знову укласти свіженький ламінат або благородний штучний паркет.

Крім довгострокової експлуатації та екологічних плюсів прошарку, створеної з натурального вихідної сировини, в користь придбання пробки переконують:

Оброблена антисептичними просоченнями пробка не цікава грибкам. Не приваблює вона жуків-короїдів, не викликає апетит у гризунів. Взагалі все чудово крім ціни, але і з нею можна змиритися, оскільки сума експлуатаційних плюсів, помножених на довгостроковість, переконує в досить вигідному вкладенні коштів.

  • легкість розкрою, мінімум праці в процесі укладання;
  • ідеальне збереження форми за всіма напрямками;
  • відсутність тріщин, выкрошенных вад, вм’ятин, спучених опуклостей, що виникають у разі некоректної експлуатації інших матеріалів з органіки;
  • опірність вогню та подальшому поширенню вогню;
  • антистатичні властивості;
  • легковажність, завдяки якій загальна маса конструкції підлоги збільшується незначно;
  • висока пористість, що надає матеріалу оптимальні ізоляційні якості.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Способи укладання

Основним вихідним сировиною у виробництві даного матеріалу є кора коркового дуба, переробленого в крихту. З крихти пресується агломерат заданої виробником товщини. В якості сполучного речовини застосовується природна клейка складова кори суберин в класичному варіанті продукції або його штучні замінники в модернізованих виробах. Матеріал поставляється в рулонах товщиною від 2 мм або в аркушах з товщиною від 4 мм

Зверніть увагу. Класична пробкова підкладка з пресованої крихти не використовується в системах тепла підлога. Вона спрямовує тепловий потік у зворотний бік, з-за чого обігрівальне обладнання працює абсолютно без користі.

Для влаштування систем «тепла підлога» випускають корковий агломерат з фольгированной поверхнею. Правда служить він не підкладкою, а елементом акумуляції теплової енергії і ізоляційним бар’єром. Є ще вироби з пробки з клейкою стороною і з основою з МДФ, але у них теж дещо інші функції.