Кошик
+380
99
173-55-82
+380
99
173-55-82
Відділ Продажу
+380
93
314-32-29
Андрій
+380
96
106-89-48
Андрій

Дитячі шампуні

Дитячі шампуні

Основна відмінність дитячого шампуня ― в його складі. До засобів для миття волосся малюків пред'являються значно жорсткіші вимоги, в них можуть застосовуватися тільки м'які миючі компоненти, не дратівливі шкіру голови і слизову оболонку очей і не викликають алергії.

У них містяться в основному натуральні компоненти. У дитячих шампунях не може бути і сильних ароматів, фарбників, активних синтетичних інгредієнтів, кондиционирующих добавок, які широко використовуються в засобах для дорослих. Рівень pH шампунів для дорослих може бути від 7 і вище, в дитячих ж шампунях він повинен бути нейтральним. Сировина спеціально перевіряється на можливість застосування в дитячій косметиці.

Всі ці відмінності у формулах пов'язані з особливостями шкіри голови і волосся дитини. «Якщо у дорослої здорової людини є захисна кислотна плівка, що є бар'єром для проникнення мікробів, то в маленьких дітей цей захисний шар ще не повністю сформований. Тому шкіра дітей значно чутливіша: шкідливі речовини проникають крізь неї набагато швидше, ніж у дорослих »- пояснює Ганна Вздорнова, фахівець відділу маркетингу концерну« Калина ». «Первинні волосся (lanugo), які випадають незабаром після народження, з'являються в плода на шостому місяці внутрішньоутробного розвитку, ― розповідає Анастасія Мальцева, медичний консультант Bubchen. ― На їх місці виростають вторинні (постійні) довгі волосся на голові, Пушкова волосся на тулубі та кінцівках, щетинистий волосся брів і вій. При народженні волосся маляти м'які, тонкі, слабко пігментовані, глибина залягання цибулини волосся і волосяних сосочків більше поверхнева ― в основному в дермі, а не в підшкірній клітковині ».

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: